Nuotekų valymo įrenginiai

Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai montuojami ten, kur nėra galimybės prisijungti prie centralizuoto miesto nuotekų tvarkymo tinklo. Juos dažniausiai įsirengia individualių namų, kaimo turizmo sodybų, gamybinių įmonių, sodų bendrijų, viešbučių savininkai.

Visi nuotekų valymo įrenginiai turi atitikti Lietuvos teisės aktų keliamus reikalavimus ir tūrėti tai patvirtinančius dokumentus. Mūsų įmonė parduoda ir atlieka montavimo darbus tik tų nuotekų valymo įrenginių, kurie turi galiojančius sertifikatus ir išvalymo parametrai atitinka keliamus reikalavimus.

Kruopščiai ir atsakingai įrengiame vandentiekio, nuotekų, drenažo inžinerinius tinklus. Parenkame, suprojektuojame ir montuojame riebalų, naftos gaudykles, talpyklas ir rezervuarus kavinėms, restoranams, valgykloms, degalinėms, plovykloms, automobilių aikštelėms, autoservisams, pramoninėms įmonėms ir kitiems statiniams.

Kam naudojami nuotekų valymo įrenginiai?

Nuotekų valymo įrenginiai dažniausiai montuojami individualiuose namuose, kaimo turizmo sodybose, gamybinėse įmonėse, sodų bendrijose ar viešbučiuose. Tokie valymo įrenginiai montuojami ten, kur nėra galimybės prisijungti prie centralizuotų miesto nuotekų valymo tinklų. Įrenginiai naudojami siekiant nepakenkti gamtai ir jos neteršti. Nuotekų valymo įrenginiai turi atitikti jiems keliamus Lietuvos teisės aktų reikalavimus. Taip pat jiems reikalingi tai patvirtinantys dokumentai. Galima rinktis iš kelių galimų nuotekų valymo įrenginių. Geriausiai visus reikalavimus atitinkantys ir kokybę užtikrinantys įrenginiai yra Švaistė, Biomax, Feliksnavis ir August. Su jais dirbama ne vienerius metus, todėl galima garantuoti kokybę ir ilgaamžiškumą.

Ar reikia prižiūrėti nuotekų valymo įrenginius?

Siekiant, kad nuotekų valymo įrenginiai funkcionuotų tinkamai ir būtų ilgaamžiški labai svarbu nuolatinė, kas tam tikrą laiką atliekama įrenginių priežiūra. Jei ilgą laiką neatliekama nuotekų valymo įrenginių priežiūra, gali nutikti taip, kad įrenginys veiks nekokybiškai, o tai paveiks ir visą nuotekų sistemą. Siekiant išvengti tokių dalykų labai svarbu periodiškai atlikti priežiūros darbus, o taip pat ir pasidomėti specialistų teikiamomis paslaugomis. 

Siekiant užtikrinti aukštą valymo įrenginių kokybę, taip pat labai svarbu kas šį darbą atliks. Svarbu, kad nuotekų valymo įrenginių įrengimą atliktų savo darbą puikiai išmanantys specialistai, kurie dirba su pačios aukščiausios klasės valymo įranga. Specialistų žinios, patyrimas ir darbo įranga, kuri atitinka aukščiausius standartus lemia atliekamų darbų kokybę.

Kaip tinkamai prižiūrėti nuotekų valymo įrenginius?

Labai svarbu kas tam tikrą laiką patikrinti ar naudojamas nuotekų valymo įrenginys ne pradėjo skleisti blogo kvapo. Taip pat labai svarbu įsitikinti ar orapūtė veikia tinkamai, bei bent kartą metuose išvalyti jos oro filtrą. Dar vienas dalykas, ką reikia daryti siekiant prižiūrėti įrenginį tai išvalyti nešmenų krepšį nuo neyrančių atliekų. Kartą per mėnesį labai svarbu patikrinti dumblo koncentraciją ir esant reikalui pašalinti jo perteklių. Vienas iš svarbiausių aspektų siekiant prižiūrėti nuotekų valymo įrenginius tai užtikrinti, kad į jį nepatektų pavojingos ar toksiškos medžiagos, vandenyje neirios medžiagos bei dideli kiekiai riebalų, naftos produktų, vaistų ar kokios kitos chemijos. Taip pat labai svarbu atkreipus dėmesį į tai, kad nuotekų valymo įrenginys pradėjo veikti ne taip kaip anksčiau, kuo skubiau susisiekti su specialistu, kuris įvertins įrenginio darbą ir galės išspręsti problemas. Visuos šiuos darbus galima atlikti pačiam, tačiau reikia nepamiršti, kad savo darbą išmanantys specialistai šį darbą atliks daug kokybiškiau ir greičiau nei asmuo, kuris su šiuo darbu nėra susijęs. Taip pat labai svarbu paminėti, kad periodiškas nuotekų valymo įrenginių tikrinimas gali užkirsti kelią ekologinių nelaimių atsiradimui.

Lašo forma valymo įrenginių tinklapiui

Mums svarbus kiekvieno Jūsų įvertinimas

Paspaudę „Sutinku” arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą visada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus.