Kiti produktai

Mūsų įmonė savo klientams gali pasiūlyti įvairių dydžių talpyklas, rezervuarus, naftos produktų, riebalų gaudykles (atskirtuvus) su standartine sudėtimi ir pagal individualius užsakymus.

Naftos gaudyklė (atskirtuvas)

Naftos gaudyklės

Naftos gaudyklės naudojamos naftos produktų atskyrimui nuo vandens degalinėse, automobilių plovyklose, stovėjimo aikštelėse, pramonės įmonėse. Naftos gaudyklės (atskirtuvai) gali būti užsakomi ir su integruota apvedimo linija apsaugančia nuo pernelyg didelio vandens srauto liūčių metu.

Riebalų gaudyklės

Riebalų gaudyklės (atskirtuvai) yra naudojami riebalų atskyrimui iš nutekamojo vandens maisto pramonės įmonėse, visuomeninio maitinimo paskirties objektuose, tokiuose kaip kavinės, restoranai, valgyklos, viešo maitinimo įstaigos ir t.t..

Riebalų gaudyklė (atskirtuvas)

Rezervuarai, talpos

Skirtos laikyti ir kaupti lietaus vandenį, buitines nuotekas ir kitus skysčius. Priklausomai nuo kliento poreikio, talpyklos tiekiamos nuo 1 000 iki 50 000 litrų tūrio su integruotomis pertvaromis. Kliento patogumui įėjimo ir išėjimo atvamzdžiai gali būti prijungiami tiek iš galo, tiek iš viršaus.

Konsultuojame, parenkame ir sumontuojame riebalų, naftos produktų gaudykles (atskirtuvus), talpyklas ir rezervuarus kavinėms, restoranams, valgykloms, degalinėms, plovykloms, automobilių aikštelėms, autoservisams, maisto pramonės įmonėms ir kitiems statiniams.

Lašo forma valymo įrenginių tinklapiui

Mums svarbus kiekvieno Jūsų įvertinimas

Paspaudę „Sutinku” arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą visada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus.